Instagram Facebook Blog E-mail

Focení

Jídlo & nápoje

Jídlo & nápoje

Chystáte nové menu, píšete kuchařku, prodáváte vlastní zeleninu, nebo třeba pečete dortíky? Napište, vytvořím vám fotky k nakousnutí. Mám zkušenosti s focením pro restaurace, bary, ale fotila jsem také do knih, na web, blog i pro online reklamu.
Sama miluju vaření a není pro mě problém fungovat jako fotograf-foodstylista, nebo je-li potřeba dokonce jako kuchař-foodstylista-fotograf v jedné osobě.

Chci si prohlédnout fotky jídla a pití
Produkty

Produkty

Máte značku, obchod nebo vyrábíte vlastní produkty? Chcete víc než produkt na bílém pozadí? Vytvořím vám fotky, které váš produkt zasadí do prostředí a odvypráví Váš příběh. Ať už chcete, aby se do vašeho produktu lidé zamilovali, viděli ho v jiném světle, pochopili, jak se používá, nebo zjistili, co všechno se za finálním produktem skrývá, obraťte se na mě. Společně vymyslíme fotky, které řeknou přesně to, co si přejete.

Chci si prohlédnout fotky produktů
Lidé

Lidé

Potřebujete fotografii na svou prezentaci nebo chcete fotky na památku? Jsem vám k dispozici. Mám zkušenosti s focením portrétů jednotlivců, párů, i rodin. Umím vás vyfotit přirozeně, uvolněně a bez kýče, ale umím si vás na fotku i "poštelovat", když je třeba. Pojďme spolu vytvořit tu správnou fotku pro vaší propagaci.

Chci si prohlédnout fotky lidí
Rodiny

Rodiny

Čekáte miminko, nebo už jste si ho dovezli domů? Chcete se vyfotit s prckama? Pojďme spolu zachytit emoce a ty nejhezčí momenty vám na památku. Nečeká vás žádné štelování dětí do košíků a podobných nesmyslů, jen příjemně strávený čas s vaší rodinou, který zachytíme do obrázků. Přirozeně a bez stresu.

Chci si prohlédnout fotky rodin

Sociální sítě

Začínala jsem jako správce sociálních sítí a na "sockách" se pracovně pohybuju dodnes. Dělala jsem například se značkami Mazda, Bepanthen, Volkswagen Financial Services, Kaktus ad. Zkušenosti mám také s menšími, začínajícími značkami a osobními brandy.

Obsah

Vytvořím vám obsah na zakázku. Kromě fotografií vám ráda vytvořím příspěvky na sociální sítě, napíšu článek na blog nebo do vašeho časopisu, připravím texty na web atd. Zkrátka pokud potřebujete člověka, který vám pomůže s obsahem, nemusíte hledat dál – napište mi.

Konzultace

Potřebujete se sociálními sítěmi poradit? Už na něčem děláte dlouho a chybí vám pohled zvenku? Nabízím konzultace na míru. Ať už jste v sociálních sítích noví a potřebujete vysvětlit i úplné základy, nebo jste ostřílení social media masteři a potřebujete s někým konzultovat konkrétní oblast, jsem tu pro vás.

Školení

Máte tým lidí, kteří by se rádi naučili něco nového? Začínáte ve firmě se sociálními sítěmi, potřebujete si zlepšit psaní, nebo se dozvědět, jak vyfotit fotku (nejen) na Instagram? Ráda pro vás připravím školení na míru. Podle oblasti případně zapojím i další profesionály, s kterými dlouhodobě spolupracuji. Společně navrhneme přesně takové školení, jaké potřebujete.